Читацький зал

Polestar дражнить трьома новими моделями

Цілком ймовірно, що нам покажуть ті ж Polestar 3 і Precept, але третя новинка являє найбільшу загадку

Polestar вирішив подражнити свою аудиторію загадковим зображенням з трьома автомобілями під покривалом. Судячи з усього, це демонстрація моделей, деякі з яких надійдуть у серійне виробництво тільки до 2024 року.

Шведський виробник електромобілів деякий час тому вийшов на біржу і для залучення більшого числа інвесторів готовий відкрити завісу таємниці щодо власних перспектив. Очікується, що загальна капіталізація виросте до 20 млрд доларів за рахунок злиття з Special Purpose Acquisition Company (SPAC).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Але повернемося до таємничих автомобілів. Очевидно, що одним з них є кросовер Polestar 3. Згідно з офіційною інформацією, його ринковий дебют відбудеться в 2022 році. Передбачається, що преміальний кросовер повинен забезпечити компанії стійке зростання продажів, адже до 2025 року планується досягти щорічної реалізації в 290 тисяч автомобілів, і це при нинішніх 10 тисячах. Зрозуміло, що для цього планується розширити географію продажів з 14 ринків до 30 вже в 2023-му.

Що стосується інших, то в представництві бренду вже офіційно підтверджували, що седан Precept дебютує в серійному вигляді до 2025 року, причому робити його мають намір у Великобританії. Головний акцент в моделі зроблять на використанні екологічно нейтральних матеріалів. А ось про третьої моделі інформації нема від слова зовсім, але цілком імовірно, що за покривалом ховається купеподібний кросовер на основі Polestar 3.

Back to top button