Моделі

Polestar 2 позбувся одного мотора і отримав тепловий насос

Нові версії електромобіля здатні проїхати до 540 кілометрів на одному заряді

Марка Polestar, яка колись була спортивним підрозділом Volvo, а нині зосередилася на випуску електричних машин, представила нові версії електромобіля Polestar 2: вони повільніше і дешевше прем’єрного варіанти, але перевершують його по запасу ходу.

Спочатку всі Polestar 2 комплектувалися 78-кіловатними батареями і двома моторами по одному на осі потужністю 204 кінських сили кожен. Тепер же компанія розкрила характеристики одномоторних варіантів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найцікавішою є передньопривідний варіант з тієї ж батареєю і одним мотором, потужність якого була збільшена до 231 к.с. Його запас ходу складає 515 кілометрів. Більш того, тепер для Polestar 2 в якості опції пропонується заміна «грубки» на тепловий насос, що збільшує запас ходу вже до 540 кілометрів за WLTP.

Тепловий насос тепер також пропонується і для топової двомоторної версії. За рахунок нього запас ходу збільшується з 450 до 480 кілометрів на одному заряді.

Нарешті, анонсована і найпростіша передньопривідна версія з одним мотором потужністю 224 кінських сили і з відносно скромною батареєю на 64 кіловат-години. Запас її ходу складає від 418 до 439 кілометрів за WLTP.

Завдяки появі базових версій мінімальна вартість Polestar 2 в Європі знизилася до 45,5 тисяч євро. Tesla Model 3 при цьому все одно варто в більшості європейських країн трохи дешевше.

Back to top button