Новини

Підбито підсумки роботи Асоціації за 2014 рік

Сьогодні 9 грудня 2014 року асоціацією «Укравтопром» було проведено засідання Зборів членів Асоціації, під час якого керівники українських підприємств підбили попередні підсумки спільної роботи в 2014 році.

Зокрема, щодо діяльності підприємств автомобілебудування за 11 місяців 2014 року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Вкрай тяжке становище в української економіки призвели до погіршення показників роботи як ринку, так і виробництва автотранспортних засобів.

Так, первинний ринок автотранспорту за період січень-листопад зменшився у 2,2 рази. А обсяги виробництва автотранспортних засобів в Україні – на 36 відсотків.

Президент Асоціації Михайло Резнік звітував про участь у роботі Генеральної Асамблеї Світової організації виробників автомобілів (OICA), яка відбулась 22-23 жовтня у місті Сеул (Республіка Корея), та повідомив основні питання, порушенні на асамблеї – світове виробництво, прогноз на 2015 рік, та обрання нового президента OICA – пана Йон Гин Кіма, голови Корейської асоціації автомобілевиробників.

Учасники Зборів прийняли звіт Асоціації та відзначили її активну участь в роботі по захисту внутрішнього ринку від недобросовісної конкуренції та затвердили план роботи на наступний рік.

Обговорюючи виставкову діяльність Асоціації, учасники засідання були поінформовані про результати проведення двох найбільших в Україні автомобільних виставок: Міжнародний Київський автосалон легкових автомобілів SIA’2014, та виставка комерційного транспорту TIR’2014, яка цього року проходила під егідою OICA.


Back to top button