Новини

Підписано закон щодо покращення інвестиційного клімату в Україні

Президент Петро Порошенко під час зустрічі із головою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною та міністром фінансів України Олександром Данилюком підписав закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні”. Про це повідомляє прес-служба Президента.

“У зв’язку з прийняттям цього Закону податкові інспекції на рівні районів перетворяться з контрольних та перевіряючих органів на консультативні”, — наголосив Глава держави.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Президент висловив впевненість, що швидка імплементація цього закону значно покращить інвестиційний клімат в державі.

“Дуже важливий крок — ми передаємо доступ до реєстрів відшкодування податку на додану вартість Міністерству фінансів”, — підкреслив глава держави.

Він також додав, що монополія фіскальної служби в цьому питанні зараз переходить у транспарентну, прозору ефективну систему, коли Міністерство фінансів зможе забезпечувати ефективне і автоматичне відшкодування ПДВ.

“Найближчим часом, коли цей закон після підписання буде оприлюднений і введений в дію, ми будемо мати якісні зміни в інвестиційному і податковому кліматі”, — зазначив Президент.


Back to top button