Новини

Підписано черговий договір на поставку ремонтних комплектів КрАЗ на Кубу

В рамках багаторічної співпраці ПАТ «АвтоКрАЗ» з Міністерством Будівництва Республіки Куба з модернізації автомобільного парку КрАЗ, між сторонами підписано черговий договір. Документ передбачає поставку на адресу кубинської компанії «Конструімпорт» 60 одиниць ремкомплектів автомобілів КрАЗ.

Нагадаємо, що великомасштабний україно-кубинський проект стартував понад п’ять років тому – в листопаді 2008 року. Його початком послужило звернення Міністерства Будівництва Куби до «АвтоКрАЗу» з пропозицією модернізувати старі КрАЗи, в основному самоскиди КрАЗ-256Б, термін експлуатації яких давно переступив тридцятирічний рубіж. До того часу на балансі Міністерства Будівництва Куби знаходилося кілька тисяч зношених КрАЗів. Частина машин була поставлена «на прикол» через повну зношеність вузлів і агрегатів. При цьому велика частина парку техніки КрАЗ, завдяки колосальному ресурсу, закладеному в конструкцію вантажівок КрАЗ, продовжувала успішно експлуатуватися.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Глибока модернізація передбачає заміну старої дерев’яної кабіни на сучасну – металеву, а також вузлів і агрегатів, які давно вичерпали свій ресурс. Для цього використовуються вузли та агрегати автомобіля КрАЗ-6510, який є правонаступником легендарного КрАЗ-256Б

Створене в Сьенфуегос ремонтне підприємство «КрАЗ-СОМЕК» має можливість здійснювати модернізацію до 200 автомобілів КрАЗ на рік. Починаючи з 2009 року, підприємством «КрАЗ-СОМЕC» модернізовано більше 300 одиниць автомобілів КрАЗ.

 

Back to top button