Новини

Вживані автомобілі в липні охопили 15 відсотків первинного ринку

За даними асоціації “Укравтопром”, в липні на первинному ринку було зареєстровано 7 тис. 462 одиниці автотранспортних засобів. З них таких що були в експлуатації – 1 143 шт., або 15 відсотків від всіх первинних продажів.

Загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів в липні склав 5 778 шт., з яких 4% (230шт.) прийшлося на б/в авто. У порівнянні з показником липня минулого року первинний ринок секонд-хенду в цьому сегменті скоротився на 86%, а відносно червня цього року – на 10 відсотків.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На первинному ринку комерційних автомобілів частка вживаної техніки зросла відносно червня і склала 57%. У кількісному вираженні це 895 шт., що на 16% більше ніж в минулому місяці і на 34% менше ніж у липні минулого року.

В автобусному сегменті загальна кількість первинних реєстрацій за липень становить 116 шт., з них 18 шт. – автобуси з пробігом. Ринок б/в автобусів зменшився на 78% порівняно до торішнього липня і на 28% відносно червня п.р.

Марки-лідери серед вживаних автомобілів незмінні – Renault в сегментах легкових і комерційних авто (58 і 196 шт. відповідно), автобусів Mercedes-Benz в липні зареєстровано 11 шт.

Back to top button