Новини

Підтримку російського автопрому продовжать

Мінпромторг РФ хоче продовжити на 2019 рік підтримку автопрому, зокрема, щодо стимулювання попиту. Про наміри відомства повідомив його керівник Денис Мантуров.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В даний час Мінпромторг погоджує параметри програми з Мінфіном, ведуться пошуки джерел фінансування, зазначив Мантуров. Глава Мінпромторгу також заявив про те, що в третьому кварталі може бути підписаний спецінвестконтракт (СПІК) з Hyundai. Все буде залежати, зазначив міністр, від інтенсивності переговорів, що ведуться в даний час. Заявку на укладання СПІК південнокорейський автоконцерн подав до Мінпромторгу в кінці червня.

Як раніше повідомляв Мантуров, в найближчі три роки компанія Hyundai має намір налагодити в Санкт-Петербурзі випуск двигунів. Потужність нового виробництва становитиме до 150 тис. одиниць на рік. Випуск двигунів дозволить довести частку локалізації виробництва автомобілів в Росії до 60%. У Hyuindai вже є завод в Санкт-Петербурзі – Hyundai Motor Manufacturing Rus потужністю до 200 тис. машин на рік. На ньому випускаються популярні в Росії моделі Hyundai Solaris, Hyundai Creta і Kia Rio.

Механізм спецінвестконтрактов діє в Росії вже три роки. В обмін на зобов’язання інвестувати в певний промисловий проект компанії (як зарубіжні, так і місцеві) можуть отримати податкові преференції у вигляді повного звільнення від податку на майно або зниження ставки податку на прибуток до 0% (за замовчуванням вона становить 20%), а також отримати гарантію непідвищення податкового навантаження на період дії угоди.

Джерело: wek.ru


Back to top button