Новини

Підтримка Opel обійдеться General Motors в 5,5 млрд долларів

Новий глава General Motors Мері Барра, призначена в січні, на зустрічі з працівники Opel в Рюсельсхаймі заявила про намір продовжувати надавати підтримку Opel в Європі.

Пані Барра сказала, що штаб-квартира Opel в місті Рюсельсхайм не випадково стала першим місцем її офіційного візиту в статусі нового гендиректора GM, підтвердивши інформацію про те, що конвеєр головного заводу Німеччини отримає нову модель. Однак назва моделі автомобіля поки не розголошується.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На прес-конференції Барра підтвердила курс, прийнятий минулого року її попередником Деном Акерсон, спрямований на оздоровлення фінансової ситуації на Opel. При цьому запевнила, що скорочень на підприємстві в Рюсельсхаймі не буде. Проте уникнути втрат все ж не вдасться, завод в Бохумі, як і планувалося раніше, доведеться закрити до кінця цього року.

Також новий керівник GM розповіла про середньостроковій перспективі компанії. У модельному ряді німецької марки з’являться 23 нових або оновлених автомобіля, а також 13 нових двигунів. На фінансування цієї програми GM надасть 5,5 мільярда доларів.

Back to top button