Підтримка експорту є одним з пріоритетів українських дипломатів

Представник асоціації “Укравтопром” взяв участь у розширеному засіданні Ради експортерів та інвесторів при МЗС України під головуванням Міністра закордонних справ України, Голови Ради П.А.Клімкіна.

Захід був присвячений обговоренню спільних зусиль МЗС, дипломатичних представництв і бізнесу в питанні ефективного просування вітчизняної продукції на зовнішні ринки збуту та залучення іноземних інвестицій в національну економіку.

Окрему увагу було приділено необхідності належного врахування інтересів українських компаній у здійсненні зовнішньоекономічної політики, а також забезпеченню належного рівня координації між закордонними дипломатичними установами України, органами центральної та місцевої влади і вітчизняним бізнесом.

Відкриваючи засідання, Міністр закордонних справ України, Голова Ради П.А.Клімкін наголосив, що економічна складова є пріоритетним напрямом роботи Міністерства, та закликав до активної взаємодії керівників дипустанов і національного бізнесу.

Перед учасниками заходу виступили Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Н.Я.Микольська, Перший заступник Міністра фінансів України О.С.Маркарова, Директор з інвестицій та розвитку ТОВ «Азовмаш» О.Литвин, Керуючий партнер компанії «Deloitte» А.Булах.

В рамках заходу думками щодо найбільш ефективних шляхів надання підтримки національному бізнесу поділились посли України в Канаді, Польщі, Об’єднаних Арабських Еміратах, Австрії, Фінляндії.

За результатами засідання домовлено про низку ініціатив, спрямованих на просування української продукції за кордоном, до реалізації яких залучатимуться національні товаровиробники.

Join social networks

3,697FansLike
1,728FollowersFollow
Read...  Кабмін зобов'язав фіксувати техогляд на камеру