Новини

Підтримка експорту є одним з пріоритетів українських дипломатів

Представник асоціації “Укравтопром” взяв участь у розширеному засіданні Ради експортерів та інвесторів при МЗС України під головуванням Міністра закордонних справ України, Голови Ради П.А.Клімкіна.

Захід був присвячений обговоренню спільних зусиль МЗС, дипломатичних представництв і бізнесу в питанні ефективного просування вітчизняної продукції на зовнішні ринки збуту та залучення іноземних інвестицій в національну економіку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Окрему увагу було приділено необхідності належного врахування інтересів українських компаній у здійсненні зовнішньоекономічної політики, а також забезпеченню належного рівня координації між закордонними дипломатичними установами України, органами центральної та місцевої влади і вітчизняним бізнесом.

Відкриваючи засідання, Міністр закордонних справ України, Голова Ради П.А.Клімкін наголосив, що економічна складова є пріоритетним напрямом роботи Міністерства, та закликав до активної взаємодії керівників дипустанов і національного бізнесу.

Перед учасниками заходу виступили Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Н.Я.Микольська, Перший заступник Міністра фінансів України О.С.Маркарова, Директор з інвестицій та розвитку ТОВ «Азовмаш» О.Литвин, Керуючий партнер компанії «Deloitte» А.Булах.

В рамках заходу думками щодо найбільш ефективних шляхів надання підтримки національному бізнесу поділились посли України в Канаді, Польщі, Об’єднаних Арабських Еміратах, Австрії, Фінляндії.

За результатами засідання домовлено про низку ініціатив, спрямованих на просування української продукції за кордоном, до реалізації яких залучатимуться національні товаровиробники.

Back to top button