Новини

За результатами I півріччя ринок нових авто зріс на 58 відсотків

За підсумками першого півріччя в Україні було зареєстровано 27 211 продажів нових легкових автомобілів. Таким чином платоспроможний попит на нові авто порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 58 відсотків, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Найпопулярнішою маркою півріччя, цілком очікувано, стала Toyota. Автомобілі цієї марки за звітний період отримали 3 114 постійних реєстраційних знаків, що на 83% більше, ніж за перші шість місяців минулого року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Друге місце на ринку нових легкових авто належить Renault, результат якої – 2 593 автомобілі. Відносно аналогічного періоду минулого року продажі Renault в Україні зросли майже на 77 відсотків.

Третє місце дісталося Volkswagen, автомобілі цієї німецької марки обрали 2 164 покупці, що в 2,3 рази більше, ніж роком раніше.

Автомобілі марки Skoda посіли четверту позицію на ринку з показником 1 684 зареєстровані продажі (+102% до аналогічного періоду минулого року).

Замикає п’ятірку лідерів першого півріччя KIA з результатом 1 507 машин (+111% до апмр).

Найпопулярнішим автомобілем на ринку нових авто, як і торік, став Renault Logan. За період з січня по червень 978 автомобілів цієї моделі отримали українську прописку.

Back to top button