Плюс 20 км для Jaguar I-Pace

В компанії Jaguar заявили, що збільшили своєму електричному кросоверу Jaguar I-Pace запас ходу на 20 кілометрів.

При цьому, додаткові кілометри автомобілю дала оптимізація софту.

Зміни програмного забезпечення торкнулися відразу кількох сторін функціонування їздової електроніки. Зокрема, нові налаштування системи повного приводу, які забезпечують збільшену ефективність роботи обох моторів в режимі Eco і змінений алгоритм функціонування активних жалюзі в решітці радіатора – тепер вони мають закриватися частіше, покращуючи аеродинаміку.

Крім того, як заявив виробник, ефективніше стали система рекуперації та функція розрахунку попереднього запасу ходу, а також управління 90-кіловатним блоком акумуляторів.

Такі зміни, за розрахунками автовиробника, збільшать пробіг їх електрокара на 20 кілометрів, хоча і наголошується, що цей показник багато в чому залежить від умов їзди. Паспортний же пробіг залишився колишнім і становить 470 км.

Щоб оновити бортове програмне забезпечення, власникам електрокросоверу доведеться відвідати дилерські центри Jaguar, але в майбутньому нову прошивку можна буде отримувати “повітрям”.

Для довідки, за даними Укравтопрому в Україні з початку року було зареєстровано 136 електрокросоверів Jaguar I-Pace. Практично всі електромобілі цієї моделі були новими, що робить Jaguar I-Pace лідером українського ринку нових електромобілів.