Світ

План Байдена збільшить парк електромобілів до 25 млн

Обраний президент США обіцяє встановити в країні 500 тисяч зарядок для електромобілів до 2030 року

Одним з обіцянок обраного президента США Джо Байдена було побудувати за державний рахунок до 2030 року 500 тисяч публічних зарядних терміналів для електромобілів. За прогнозом аналітичного агентства BloombergNEF, це призведе до зростання парку електромобілів в США до 25 мільйонів штук за найближчі десять років.

Зараз в країні налічується 90 тисяч зарядних терміналів, з яких понад 20 тисяч належать компанії Tesla і заряджають виключно їх електромобілі. За ступенем розвитку зарядної інфраструктури Америка зараз поступається Західній Європі і Китаю, відзначають аналітики.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Згідно з прогнозом, загальна кількість зарядок до 2030 року має збільшитися до 866 тисяч, з яких байденовскі складуть більше половини. Щоб досягти цього показника, протягом найближчих дев’яти років в країні має відкриватися по 150 зарядних терміналів щодня.

Важливо відзначити, що передвиборна обіцянка Байдена є не більше ніж планом, який ще належить здійснити. Для цього буде потрібно як мінімум схвалення парламенту, а можливо і переобрання Байдена на другий президентський термін.

Back to top button