Світ

PEUGEOT відзначає свій 211-й день народження стартом виробництва нового 308

29 вересня 2021 року на заводі Stellantis в Мюлузе (Франція) почнеться виробництво нового PEUGEOT 308 – рівно 211 років і три дні після заснування бренду PEUGEOT. Бренд PEUGEOT існує з 26 вересня 1810 року – це одна з найстаріших автомобільних компаній.

В 2021 році PEUGEOT відзначає ще одна важлива подія – в кінці літа 1891 року, тобто 130 років тому, компанія почала свою діяльність в сфері мобільності, і першим автомобілем, переданим у Франції приватній особі, був PEUGEOT. Ця подія поклала початок чудовому шляху. 

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

PEUGEOT відзначає свій 211-й день народження стартом виробництва нового 308

Створений волею однієї людини і цілої родини, бренд PEUGEOT більше двох століть працює в постійно мінливому світі, удосконалюючи свої продукти і послуги відповідно до бажань і потреб своїх клієнтів. За 211 років ім’я PEUGEOT і продукти бренду стали відомі в мільйонах будинків. Однак це були не тільки автомобілі і мотоцикли, але також інструменти, радіоприймачі, швейні машинки, млини для перцю, кавомолки та т.п. Деякі з них придбали воістину культовий статус.

В даний час Бренд представлений більш ніж в 160 країнах, кожен день підтверджуючи пророцтво Армана Пежо, що автомобіль зробить PEUGEOT “однією з найбільших промислових компаній у Франції”.

PEUGEOT відзначає свій 211-й день народження стартом виробництва нового 308

За 211 років світ сильно змінився, але темп цих змін значно зріс за останні десять років. Цифрова техніка та мережеві технології запустили нові способи мислення, нові способи споживання і нові способи пересування. Дуже висока ступінь електрифікації (70% моделей PEUGEOT мають одну або кілька електрифікованих версій) і нове покоління мережних інформаційно-розважальних систем, представлених в новому 308, дозволяють PEUGEOT перебувати в авангарді змін в світі мобільності.

Це триває вже 130 років. Перший легковий PEUGEOT був переданий приватній особі 2 жовтня 1891 року: пан Попарден, житель міста Дорнах, замовив його 27 серпня цього ж року. Це був чотиримісний автомобіль з двигуном Daimler потужністю 2 кінські сили.

PEUGEOT відзначає свій 211-й день народження стартом виробництва нового 308

З цього моменту і по сьогоднішній день клієнтам в 160 країнах, де представлений Бренд, було передано майже 75 мільйонів автомобілів.

Любителі вінтажних автомобілів (а також і інших, більш сучасних) зможуть познайомитися з моделлю PEUGEOT Type 3, ідентичною тій, що була передана панові Попардену в 1891 році в музеї PEUGEOT в Сошо (https://laventurepeugeotcitroends.fr/).

А в Україні потенційні покупці можуть ознайомитися з доступним складом автомобілів на зручному онлайн-складі PEUGEOT. А більш детальну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті Бренду.

Back to top button