НовиниСвіт

Peugeot і Total створять новий гіперкар для Ле-Мана

У рамках 88-ої гонки «24 години Ле-Мана» компанії PEUGEOT і TOTAL офіційно оголосили про запуск проекту зі створення боліда в новому класі Le Mans Hypercar – LMH. Новий регламент відкриває чергову еру в королівському класі гонок на витривалість, нерозривно пов’язану з планами обох компаній по електрифікації і енергетичного переходу.

«24 години Ле-Мана – це святий Грааль автомобільного світу, – зазначає генеральний директор бренду PEUGEOT Жан-Філіп Імперато. – Це гонка, яка сама вибирає свого переможця. Для нас вона пов’язана не тільки з трьома перемогами, але і з незліченною кількістю подвигів, захоплень і розчарувань – а також плідною співпрацею з компанією TOTAL, 25-річну річницю якої ми відзначаємо цього року».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Peugeot і Total створять новий гіперкар для Ле-Мана

Вибір категорії LMH був обумовлений відразу декількома факторами, одним з яких стала відносна свобода в області пошуку аеродинамічних рішень. Це дозволить за підтримки підрозділу PEUGEOT Design інтегрувати в новий болід ряд візуальних відмінних елементів бренду. Співпраця вже стартувала, і в ході 24 годин Ле-Мана 2020 будуть показані перші начерки і представлені перші дизайн-концепти, що враховують базові вимоги класу – зокрема, габаритні розміри.

Компанія PEUGEOT спільно з TOTAL вже приступила до розробки електричного гібридного гіперкара, чій виразний дизайн стане уособленням нео-технологій. Він отримає повний привід і буде мати потужність 500 кВт.

Після проведення досліджень в галузі загальної структури, аеродинамічних рішень і архітектури двигуна буде прийнято остаточне рішення про концепцію силової електричної установки і системи гібридного приводу. При цьому на всіх етапах до процесу розробки будуть залучені всі технічні підрозділи PEUGEOT Sport.

Таким чином, PEUGEOT Sport робить розворот в бік посиленою енергії, підкріплюючи його запуском лінійки надпотужних серійних гібридів PEUGEOT SPORT ENGINEERED на чолі з новим PEUGEOT 508.

Peugeot і Total створять новий гіперкар для Ле-Мана

Детальна інформація про PEUGEOT – на сайті www.peugeot.ua.

Back to top button