Peugeot Citroen запускає в Казахстані виробництво повного циклу

Peugeot Citroen запускає в Казахстані виробництво повного циклу. Холдинг “Байтерек” підписав рамкову угоду про співпрацю з ТОО “СариаркаАвтопром”, що входить до складу AllurGroup, і PSA Peugeot Citroën про розвиток автомобільної промисловості та можливості підтримки при просуванні та реалізації автомобільної продукції, повідомляють казахстанські змі.

Угода була підписана в рамках офіційного візиту президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва до Франції. Документом передбачається, що холдинг “Байтерек” розгляне можливість фінансування виробництва автомобілів PSA Peugeot Citroën в режимі повного циклу в Казахстані на потужностях компанії “СариаркаАвтопром”. Крім того, “Байтерек” розгляне можливість надання підтримки при просуванні та реалізації автомобілів.

В якості місця виробництва зазначених автомобілів сторони розглядають автоскладальний завод в Костанаї. “Надання фінансової підтримки пріоритетним секторам економіки є стратегічним напрямком діяльності Холдингу. Інвестуючи в спільний проект, реалізований PSA Peugeot Citroën і AllurGroup, ми сприяємо розвитку вигідного для країни індустріального партнерства, обміну технологіями та диверсифікації автомобільної галузі Казахстану”, – заявив голова правління холдингу “Байтерек “Куандик Бішімбаев.

У свою чергу віце-президент групи PSA Peugeot Citroën Крістоф Бержеран зазначив, що незважаючи на зміну економічної середовища, група залишається вірною прийнятому бізнес-курсу в регіоні СНД. “Концерн планує розширювати комерційну і промислову присутність у Казахстані, ключовим етапом якої стане запуск виробництва повного циклу в Костанаї, намічений на кінець 2016 року. Виробництво повного циклу в Казахстані дозволить не тільки зміцнити позиції групи в регіоні, а й сприятиме розвитку постачальників автокомпонентів і підвищенню рівня локалізації галузі в цілому”, – додав він.

За матеріалами CA-NEWS