Перші результати автопродажів 2014 року

За даними асоціації “Укравтопром”, в перший місяць 2014 року на первинному авторинку України було реалізовано 14 247 автотранспортних засобів. З цієї кількості найбільшу частку продажів склали легкові автомобілі, яких було продано 12 184 шт. Реалізація комерційних автомобілів зафіксована на позначці 1 833 шт., тоді як автобусів – 230 шт.

На первинному ринку легкових автомобілів традиційно домінують нові авто, на частку яких припало більше 97% продажів.

Також переважають продажі нової техніки і на первинному ринку автобусів – 71 відсоток.

Інша ситуація зберігається в сегменті комерційного транспорту, де продовжує домінувати вживана техніка, яка охопила 55% первинних продажів.

У порівнянні з січневим результатом минулого року кількість первинних реєстрацій автотранспорту в Україні зменшилася на 32%. При цьому, в частині нової техніки падіння склало всього 1,9%, а продажі вживаних автотранспортних засобів зменшилися майже в 6 разів.

Попит на ринку нових легкових автомобілів знизився на 1 відсоток, у сегменті комерційних авто – на 14%, в той час як первинні реєстрації нових автобусів збільшилися на 4 відсотки.

На первинному ринку автотранспортного секонд-хенду падіння продажів було відзначено в усіх сегментах. Так, продажі в частині легкових автомобілів впали на 32%, комерційних авто – на 86%, а в частині автобусів – на 50 відсотків.