Новини

Первинний ринок вживаних легкових автомобілів починає зростати

За даними асоціації “Укравтопром”, за серпень в Україні на первинному ринку було зареєстровано 7 тис. 392 одиниці автотранспортних засобів. З них таких що використовувались – 1 051 шт., або 14 відсотків.

Загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів у серпні становить 5 900 шт., з яких 5% (270шт.) прийшлося на б/в авто. У порівнянні з показником серпня минулого року первинний ринок секонд-хенду в цьому сегменті скоротився на 78%, а відносно липня цього року зріс на 17 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На первинному ринку комерційних автомобілів частка вживаної техніки складає 56%. У кількісному вираженні це 759 шт., що на 15% менше ніж у минулому місяці і на 26% менше ніж у серпні минулого року.

В автобусному сегменті загальна кількість первинних реєстрацій за серпень дорівнює 129 шт., з них 22 шт. (17%) – автобуси з пробігом. Ринок б/в автобусів зменшився на 73% відносно торішнього серпня і збільшився на 22% порівняно до липня ц.р.

Марки-лідери серед старих автомобілів незмінні – Renault в сегментах легкових і комерційних авто (57 і 159 шт. відповідно), автобусів Mercedes-Benz в серпні зареєстровано 15 шт.

Back to top button