Новини

Первинний ринок вживаних автомобілів за листопад

Первинний ринок вживаних автомобілів за листопад

За даними асоціації “Укравтопром”, в листопаді на первинному ринку України було зареєстровано 13 тис. 648 одиниць автотранспортних засобів усіх типів. З них таких що були в експлуатації – 4 746 шт., або 35 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів в листопаді становить 11 128 шт., з яких 3 400 шт. (31%) припадає на б/в авто, завезені в Україну. У порівнянні з листопадовим показником минулого року первинний ринок секонд-хенду в цьому сегменті зріс в 2,9 разу, а відносно жовтня цього року – на 10 відсотків.

На первинному ринку комерційних автомобілів частка техніки що була в експлуатації, за листопад склала 56%. У кількісному вираженні це 1 323 шт., що на 14% перевищило результат минулого місяця і на 5% – листопада минулого року.

У сегменті автобусів загальна кількість первинних реєстрацій за листопад становить 166 шт., з них 23 шт. (14%) – автобуси з пробігом. Ринок б/в автобусів зменшився на 77% відносно торішнього листопада і показав зростання на 53% стосовно жовтня ц.р.

Основна маса автомобілів віком понад два роки, що реєструються в Україні, мають європейське походження – в листопаді 91% легкових, 96% комерційних автомобілів, 96% автобусів – це вихідці з країн ЄС.

Марки-лідери серед вживаних легкових автомобілів в листопаді ті ж що і місяцем раніше – Volkswagen (678 шт.), Renault (670 шт.), Skoda (378 б/в автомобілів).

Марка Renault зберегла лідируючу позицію в комерційному сегменті (286 шт.), а Mercedes-Benz – в автобусному (13 шт.).

Back to top button