Новини

Первинний ринок автотранспорту з пробігом виріс в 3,5 рази

Первинний ринок автотранспорту з пробігом закінчив жовтень зростанням. За даними асоціації “Укравтопром”, минулого місяця в Україні було продано і вперше поставлено на облік ДАІ 6 тис. 223 од. автотехніки, що на 7% перевищило вересневий результат і в 3,5 рази більше показника жовтня 2013 року.

При цьому, ринок б/в легкових автомобілів продемонстрував відносну сталість – в жовтні було реалізовано 240 автомобілів, що всього на 2% перевищило минулорічний жовтневий результат. Однак до обсягу попереднього місяця первинному ринку легкового секонд-хенду не вистачило 15-ти відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільшою мірою зміни споживчої активності відбулися в сегменті комерційних б/в автомобілів, де було зареєстровано 5 918 первинних продажів, що забезпечило чотирикратний ріст відносно жовтня 2013 року. В порівнянні з вереснем поточного року зростання зафіксовано на рівні 8 відсотків.

На первинному жовтневому ринку автобусів з пробігом було реалізовано 65 од. техніки, що на 51% більше ніж у вересні і на 3% більше ніж рік тому.

 

Back to top button