Новини

Первинний ринок автотранспорту з пробігом збільшився на 0,7 відсотка

За даними асоціації “Укравтопром”, за чотири місяці 2016 року на первинному авторинку було зареєстровано 8 тис. 478 одиниць автотранспортних засобів, які були в експлуатації, що на 0,7% більше ніж в минулому році. Таке збільшення відбулося за рахунок значного зростання продажів імпортованих автобусів з пробігом – їх з початку року було зареєстровано 265 шт., або на 44% більше ніж роком раніше.

У той же час, первинні продажі легкових і комерційних автомобілів, що були в експлуатації, незначно знизилися – на 0,6% і 0,1% відповідно.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За період з січня по квітень імпортований автомобільний секонд-хенд охопив 29% первинних автопродажів. При цьому в сегменті легкових автомобілів він забрав частку в 15%, в сегменті комерційних авто – 69%, автобусів – 43 відсотки.

Незважаючи на позитивну динаміку за підсумками перших чотирьох місяців, в квітні б/в автотранспорт купували на 10% гірше ніж роком раніше і на 19% гірше ніж в березні ц.р. – всього було зареєстровано 1 940 первинних продажів автотранспорту з пробігом.

На первинному ринку легкових автомобілів машини з пробігом охопили десяту частину квітневих продажів, їх було зареєстровано 604 шт., або на 47% менше ніж рік тому. З цієї кількості 169 шт. були автомобілі марки Renault, яка залишається найбільш популярною в первинних продажах б/в авто.

У сегменті комерційних автомобілів на частку вживаних авто припало 64% квітневих продажів, а результат в 1 284 шт. перевищив торішній показник на 32 відсотки. Тут також марка Renault на першому місці з кількістю 275 авто.

На первинному ринку автобусів за місяць було реалізовано 52 машини з пробігом (-4% до квітня 2015), їх частка в загальних продажах становила 40 відсотків. Більше половини від цієї реалізації припало на автобуси марки Mercedes-Benz (27 шт.).

Back to top button