Новини

Первинний ринок автомобільного секонд-хенду в жовтні впав

За даними асоціації ” Укравтопром”, в жовтні було вперше поставлено на облік в українській ДАІ 1 774 автотранспортні засоби, що були в експлуатації. Менше було тільки на початку 2010 року. Падіння, що почалося у вересні після рекордного серпня, посилилося і склало -82% до попереднього місяця і -81% до результату жовтня 2012 року.

Причиною такого різкого падіння продажів імпортного секонд-хенду став екологічний податок, ставки якого для імпортованого автотранспорту, що був у використанні, значно збільшуються коефіцієнтами.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Падіння торкнулося всіх сегментів авторинку, при цьому частка комерційної техніки в первинних продажах автомобілів б/в знизилася з 92 % до 83 відсотків.

В результаті кількість первинних реєстрацій комерційних автомобілів, що були в експлуатації, в жовтні становить 1475 од., легкових автомобілів – 236 од., автобусів – 63 од.

Найбільш популярною серед автомобільного секонд-хенду маркою комерційних автомобілів і автобусів стала Mercedes-Benz: 242 комерційних автомобіля (-85% до вересня), 37 автобусів (-55% до вересня). У сегменті легкових авто – Renault (33 шт., -73% до вересня).

Незважаючи на жовтневий спад продажів, за підсумками десяти місяців 2013 року первинний ринок б/в автомобілів перевищив аналогічний показник минулого року на 41%, і з упевненістю можна стверджувати, що за підсумками року позитивна динаміка збережеться, оскільки вже зараз результат 106 тис. 665 од. на 7% перевищує результат 12 місяців 2012 року.


Back to top button