Технології

Перші користувачі розповіли про «повноцінний» автопілот Tesla

Як ми писали раніше, у вівторок в США компанія Tesla активувала на машинах обраних клієнтів бета-версію системи «Повністю автоматичного водіння». Деякі з них вже встигли поділитися в соціальних мережах першими враженнями.

Як і очікувалося, мова йде про ранні версії того, що можна назвати автопілотом четвертого рівня, коли машина здатна самостійно рухатися по заданому в навігаторі маршруту за умови, що водій залишається за кермом і готовий в будь-який момент взяти керування на себе.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За словами користувача твіттера з ніком Brandonee916, машина дійсно здатна самостійно пересуватися по місту. Його вразила здатність «Тесли» виїжджати зі другостепеневої дороги на головну, завчасно включивши поворотник і пропустивши інші машини і пішоходів, причому все це відбувалося вночі.

Перші користувачі розповіли про «повноцінний» автопілот Tesla

При цьому водій поскаржився на крайню обережність і повільність автопілота на круговому русі, проте людині вистачило терпіння дочекатися, коли Tesla все ж виконає маневр самостійно.

Тим часом глава автоконцерну Ілон Маск оголосив, що підвищує вартість опції автопілота ще на дві тисячі доларів до 10 тисяч. Йдеться про програмне забезпечення, яке можна придбати як при купівлі електромобіля, так і пізніше. Раніше Маск говорив, що в той момент, коли розробка автопілота повністю завершиться, вартість опції підніметься до 100 тисяч, але все ті, хто купив автопілот зараз, отримають оновлення абсолютно безкоштовно.


Back to top button