НовиниСвіт

Перші електромобілі від Huawei можуть з’явитися вже в цьому році

Китайська компанія Huawei планує виготовляти електромобілі під своїм власним брендом і може випустити деякі моделі вже в цьому році, про це пише Business Insider.

За неофіційною інформацією, Huawei Technologies Co Ltd активно веде переговори з державною Changan Automobile та іншими автовиробниками про використання їх виробничих потужностей для випуску своїх електромобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Також тема виробництва автомобілів фігурує і у переговорах Huawei з BluePark New Energy Technology з BAIC Group.

Хоча ще зовсім недавно представник Huawei заперечував, що компанія планує розробляти електромобілі або займатись автовиробництвом під брендом Huawei. У планах компанії було прагнення лише стати постачальником цифрових технологій та компонентів для автомобільної індустрії.

Однак під дією санкцій з боку США стратегія розвитку компанії зазнала серйозних змін. «Нові і складні обмеження США на поставку напівпровідників для Huawei поступово душать компанію», зазначив Ден Ван, технологічний аналітик дослідницької компанії Gavekal Dragonomics.

За словами джерел, близьких до керівництва компанії, які відмовилися називати свої імена, Huawei серйозно зосередилась на розробці електромобілів і готується офіційно запустити проект вже в цьому році.

Huawei вже багато років займається розробкою ряду технологій для електромобілів, включаючи програмні системи, автомобільні датчики і комунікаційне обладнання 5G.

Компанія також встановила партнерські відносини з такими автовиробниками, як Daimler AG, General Motors Co і SAIC Motor, для спільної розробки інтелектуальних автомобільних технологій.

Згідно з офіційними даними про патенти Китаю, на цьому тижні Huawei отримала як мінімум чотири патенти на електромобілі.

Back to top button