Новини

Передові технології для аграрної логістики

Генеральний представник Mercedes-Benz в Україні компанія «АвтоКапітал», компанія «Атлант» і виробник сільськогосподарської техніки BRONTONTM «Ніжинський Механічний Завод» реалізували спільний проект, результатом якого став мультифункціональний продукт для аграріїв – автомобіль Mercedes-Benz Actros в тандемі з кузовом і причепом для перевезення сільськогосподарської продукції.

Технічні характеристики зерновозу явно зацікавлять власників аграрного бізнесу, для яких важлива не тільки висока рентабельність, а й лояльна цінова політика.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У даний час економічні умови на ринку сільського господарства є досить складними, і саме тому в автомобілі були сконцентровані всі ті опції, які є максимально пріоритетними для аграріїв: зерновоз побудований на базі шасі Actros 2641 з колісною формулою 6 х 4. При створенні автомобіля особливо враховувалися важкі умови експлуатації, тому технічні фахівці Mercedes-Benz оснастили автомобіль найбільш вантажопідйомними осями, максимально посилили ходову частину автомобіля і підвіску, а також адаптували паливну систему до, можливо, не самого кращого українського палива. Автомобілі Actros третього покоління давно зарекомендували себе як надійного партнера як серед аграріїв, так і серед будівельників і перевізників завдяки своїй надійності, комфорту, безпрецедентно широкій і тривалій гарантії (3 роки або 250 000 км пробігу) в даному сегменті, а також низькими витратами на ремонт та експлуатацію.

Вперше на ринку України представлені причіп і автомобіль такого великого об’єму з тристороннім розвантаженням кузова. Загальний корисний об’єм автопоїзда складає 70 куб. м. Фахівці «Ніжинського механічного заводу» застосували трьохетапну обробку металу для захисту від корозії, щоб збільшити термін експлуатації. У результаті кузов вийшов легким, зручним, міцним і довговічним. Завдяки цим якостям можна перевозити більше корисного вантажу як за масою, так і за об’ємом, що є значною перевагою.

Ознайомитися з новою німецько-українською пропозицією для агропромислового ринку можна буде з 4 по 7 червня 2014 року на Міжнародній аграрній виставці «АГРО-2014».

Back to top button