Моделі

Пекінський автосалон став важливою подією для GWM

Вона не тільки представила тут широкий ряд автомобілів під своїми суббрендами. Great Wall Motors ще й офіційно оголосила про перетворення в глобальну компанію технологій мобільності. А ще «ініціювала ряд серйозних стратегічних оновлень, що стосуються корпоративної культури, продуктів, технологій і маркетингу». Правда, що конкретно це означає для марки, в прес-релізі не повідомляється.

Велику увагу приділено новинкам від Haval. Це і позашляховик Haval Dagou, який ми вже знаємо як Big Dog, і третє покоління Haval H6, і новинка F & L (ні багато ні мало – First Love), названа на ЗМІ новим H2. А ще оновлені кросовери Haval F7 і F7x.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

– Для Haval цей рік став поворотним моментом, що ознаменували вступ в нову еру. Haval наближається до звання «Професійного SUV-бренду №1 у світі», якому вже довіряють 6 мільйонів користувачів по всьому світу, – заявив генеральний директор марки Вень Фей

Пекінський автосалон став важливою подією для GWM
На фото Autohome: презентація оновленого кросовера Haval First Love на Пекінському автосалону 2020 року.

Він додав, що використання нової платформи L.E.M.O.N., на якій побудовані, зокрема, Dagou і H6, створює «безмежний потенціал для Haval».

– Haval H6 3-го покоління забезпечує інтелектуальне водіння на високому рівні завдяки оновленню відразу п’яти характеристик: дизайну, інтелектуальних можливостей, потужності, безпеки і комфорту, – підкреслили в компанії

Пекінський автосалон став важливою подією для GWM
На фото: кросовер Haval H6 на Пекінському автосалоні 2020 року.

І привели результати перших досліджень. Нібито жінки «цінують багату інтелектуальну систему допомоги при водінні, яка близька до автономного водіння рівня L3». А чоловікам в «шістці» подобаються «інтелектуальні можливості підключення, такі як технологія оновлення FOTA». Крім того, їх приємно здивували характеристики двигуна, трансмісії і системи шасі.

У компанії також додали, що життєвий цикл моделі Dagou буде «проектуватися спільно з користувачами». А в майбутньому вони зможуть налаштовувати під себе користувальницький інтерфейс автомобіля.

Back to top button