Моделі

Панель приладів Hyundai Santa Fe не витримує холоду

Hyundai Santa Fe нового покоління (2022 модельного року) доведеться відвідати сервіси виробника, зараженого проблемою із цифровою панеллю приладів. Акція зачепить дві гібридні версії кросовера в США, повідомило Національне управління безпеки дорожнього руху.

Проблема в тому, що екран зроблений з неправильними резисторами. Це означає, що органи керування та датчики можуть працювати неправильно, якщо автомобіль запускається за низьких температур. Їхні показання стають нерозбірливими і збільшують ризик аварії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Південнокорейський виробник виявив проблему наприкінці листопада 2021 року та розпочав розслідування. Досі не було виявлено жодної аварії через дефект, але компанія все ж таки вирішила відкликати автомобілі у свої ремонтні майстерні. Кампанія торкнеться близько 720 одиниць двох гібридних варіантів, які були зроблені у жовтні, листопаді та грудні.

Панель приладів Hyundai Santa Fe не витримує холоду

Власникам постраждалих кросоверів доведеться відвідати дилерський центр Hyundai, де буде проведено заміну панелі приладів. Продаж Hyundai Santa Fe PHEV стартував лише 4 місяці тому, кросовер оснащений 1,6-літровим бензиновим турбомотором і електромотором з акумулятором на 13,8 кВтг. Сумарна потужність складає 261 к.с. та 350 Нм.

Back to top button