Новини

Пандемія змушує GM відкласти випуск нових моделей

Американська автомобілебудівна компанія General Motors відкладає початок серійного виробництва декількох нових моделей автомобілів, з метою зберегти ліквідні кошти на час кризи, викликаної наслідками нового коронавірусу. Про це повідомляє Reuters з посиланням на електронне листування представників компанії, що потрапило в її розпорядження.

Згідно з цією інформацією, GM змушена відкласти на більш пізній термін початок випуску моделей Cadillac Escalade, GMC Yukon, Chevrolet Tahoe і повнорозмірних позашляховиків. Компанія раніше планувала почати їх виробництво в кінці квітня на заводі в Арлінгтоні. Це підприємство було тимчасово закрито разом з іншими заводами GM через поширення в країні коронавірусу.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Компанія також відкладає роботи над новими моделями Chevrolet Equinox, GMC Terrain, Cadillac XT4, Bolt EV, Chevrolet Silverado і GMC Sierra.

Нагадаємо, що пандемія коронавірусу змусила керівництво трьох американських автогігантів – GM, Ford Motor і Fiat Chrysler – домовитися про тимчасове закриття всіх своїх заводів на території США, починаючи з 18 березня.

Back to top button