НовиниСвітЧитацький зал

Оуен Діас, який відсудив 137 мільйонів доларів у Tesla, розчарований діями компанії

Колишній працівник Tesla Оуен Діас, який відсудив у компанії майже 137 мільйонів доларів за расизм, сказав, що вона не зробила висновків з рішення суду присяжних.

На початку жовтня суд присяжних зобов’язав Tesla виплатити 53-річному Діасу 137 мільйонів доларів за расову дискримінацію – 130 мільйонів доларів штрафу та $6,9 млн за моральну шкоду.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У листопаді Tesla подала заяву на нове судове засідання. У компанії заявили, що ненавидять та засуджують використання будь-яких расових образ. Вирок суду присяжних там назвали безпрецедентним та закликали скасувати його. Тепер рішення залишається за суддею, який може зменшити розмір компенсації.

Оуен Діас, який відсудив 137 мільйонів доларів у Tesla, розчарований діями компанії«Якщо суд не покладе на Tesla повну відповідальність за свою поведінку, вона продовжить поводитися так само погано», – заявив постраждалий працівник.

Діас прийшов працювати в Tesla у 2015 році. За його словами, під час роботи він неодноразово зазнавав расистські глузування. Через вороже середовище на робочому місці співробітник втратив апетит та сон, а іноді просто сидів на сходах і плакав. Адвокат Діаса повідомив, що його підзахисний більше ніж 60 разів усно скаржився двом керівникам на те, що колеги називали його «нігером».

Source
Bloomberg
Back to top button