Читацький зал

Останній Lamborghini Aventador продано за 1,6 мільйона доларів

Аукціонний будинок RM Sotheby’s продав з аукціону останній Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae. За купе заплатили значну суму в 1603125 доларів. Це майже втричі більше, ніж ціна суперкара на момент його появи на ринку, що становила 546847 доларів.

Персоналізацією автомобіля займалися художник Кріста Кім та музичний продюсер та ді-джей Стів Аокі, які співпрацювали з командою Lamborghini Ad Personam. Суперкар пофарбований в особливий колір, що плавно переходить від синього Blue Nethuns до чорного Nero Noctis.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Інтер’єр виконаний у поєднанні чорного та помаранчевого кольорів, натхнених «заходом у метавсесвіті Марса». Це частина NFT (незамінний токен) — цифровий витвір мистецтва, що містить аудіо- та відеофайли, який буде доступний лише власнику автомобіля.

Останній Lamborghini Aventador продано за 1,6 мільйона доларів

Нагадуємо, що Aventador LP 780-4 Ultimae – це прощальна версія моделі, яка поєднує риси модифікацій Aventador S і Aventador SVJ. Його 6,5-літровий атмосферний двигун було збільшено до 780 к.с. влада. Усього було випущено 350 купе та 250 родстерів, причому деякі довелося отримати за екземпляром, оскільки вони згоріли під час пожежі вантажного корабля Felicity Ace.

Унікальність автомобіля полягає в тому, що це остання модель Lamborghini, оснащена неелектрифікованим двигуном V12. Італійська компанія тепер робитиме лише гібриди, перший з яких, який стане новим флагманом марки, буде представлений наступного року.

Back to top button