НовиниСвіт

Останній кліматичний план демократів включає податкові пільги для електромобілів, які коштують до 80 000 доларів

Законодавці-демократи в середу оприлюднили переглянуте положення про соціальні витрати та клімат, яке розширює податковий кредит на електромобілі у розмірі до 12 500 доларів США для дорожчих автомобілів.

Оновлення також пропонує нижчий відсік доходу для покупців, які мають право на кредит.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Змінене законодавство, яке є частиною пакету соціальних та кліматичних видатків президента Джо Байдена у розмірі 1,75 трильйона доларів, забезпечить значний імпульс для ринку електромобілів.

Нововведення демократів Палати представників надає право на повний податковий кредит для фургонів, спортивних позашляховиків та вантажівок за ціною до 80 000 доларів США. Раніше закон обмежував кредити для фургонів за ціною 64 000 доларів, позашляховиків за ціною 69 000 доларів та вантажівок за ціною 74 000 доларів.

Транспортний сектор є одним із найбільших учасників викидів парникових газів у США, на який припадає близько третини викидів на рік. Перехід від бензинових транспортних засобів до електромобілів та вантажівок матиме вирішальне значення для боротьби зі зміною клімату.

Пропозиція демократів включає податковий стимул у розмірі 4 500 доларів США при купівлі електромобіля, зробленого на профспілковому заводі. Це положення принесе користь автовиробникам, таким як General Motors та Ford – інтереси їхніх виробничих працівників представлені профспілкою United Auto Workers.

Source
cnbc.com
Back to top button