Моделі

Особливу версію Rolls-Royce Wraith присвятили Сонячній системі

Відділення Bespoke компанії Rolls-Royce розповіло про свою останню роботу – купе Wraith – Inspired By Earth. На авто присутні відсилання до будови нашої Сонячної системи, різноманіттю форм земної поверхні і конкретного регіону, де проживає замовник – мова йде про Близькому Сході.

Як правило, дизайнерам відділення Bespoke доводиться мати справу лише зі спільним баченням того, що в результаті хоче отримати замовник. Але у випадку з Rolls-Royce Wraith – Inspired By Earth робота велася одночасно на двох рівнях: на ширшому, макрорівні стилісти шукали способи втілити в декорі особливості будови нашої Сонячної системи, на мікрорівні – винести на передній план то місце, яке клієнт називає будинком .

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Особливу версію Rolls-Royce Wraith присвятили Сонячній системі

В результаті купе пофарбували в синій колір Royal Blue – він символізує покриті водою 75 відсотків земної поверхні. Акцентну лінію coachline за традицією нанесли вручну, доповнивши зображеннями Сонця і восьми планет Сонячної системи. Капот за допомогою аерографії прикрасили супутниковою картою Близькосхідного регіону, з центром в Об’єднаних Арабських Еміратах, захопивши Червоне море і Османський затоку.

Особливу версію Rolls-Royce Wraith присвятили Сонячній системі

У салоні тим часом головним лейтмотивом стало різноманіття форм земної поверхні і багатство природи. Оббивка сидінь шкірою пісочного кольору наслідує пустелі ОАЕ, сині акценти Navy і Cobalto Blue – це річки і озера, а зелена окантовка – жива природа в будь-яких її проявах. Монограми RR на підголівниках виконані в кольорі «арктичний білий», який натякає на хмари і напівпрозорі потоки води.

У задній частині салону фахівці відділення Bespoke вишили детальне зображення хмар. На передній панелі з боку пасажира, прикрашено шпоною Piano Milori, відтворили супутниковий знімок Близького Сходу, а в центральній частині – планети Сонячної системи: всі вони виконані зі срібла, а Земля – ​​з золота.

Під капотом унікального Rolls-Royce Wraith – Inspired By Earth встановлений бітурбомотор V12 6.6, що розвиває 632 кінських сили і 870 Нм крутного моменту. Агрегат поєднується з восьмидіапазонним «автоматом».

Back to top button