Новини

Ощадбанк готовий кредитувати покупку електромобілів

Ощадбанк має намір взяти зобов’язання з видачі кредитів на покупку автомобілів з нульовим шкідливим викидом в атмосферу. Таким рішенням Державний банк хоче підтримувати національну політику з енергозбереження та екологічної безпеки. Ощадбанк запроваджує кредитування на придбання всіх марок електромобілів, а також супутніх товарів до них (наприклад, домашніх зарядних станцій). Про це заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний під час робочого візиту до Львова.

Для того, щоб філософія енергоефективності поширювалася серед українців у виборі між звичайним авто і електромобілем і вибір робився на користь останнього, ми будемо здійснювати кредитування відповідно до лояльної процентної політики, – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Втілення на практиці політики електроефактівності і зокрема просування на авторинку електромобілів дозволить Україні стати більш енергетично незалежною державою, захистити навколишнє середовище від забруднення, вирівняти різницю денного і нічного споживання електроенергії, що стане запорукою стабільної роботи енергосистеми України, оскільки електромобілі будуть заряджатися на 90% вночі (за статистикою експлуатації електромобілів в європейських державах), що сприятиме зменшенню переплати, зазначають у прес-службі Ощадбанку.

Back to top button