Новини

Оригінальні запчастини – запорука ідеальних ходових якостей автомобіля

Нарешті прийшло весняне тепло. А це означає, що турботливим автолюбителям пора готувати своїх «залізних коней» до далеких подорожей і швидкісних автотрас. Перш за все, слід встановити літні шини, купити сонцезахисні шторки, також можна змінити щітки склоочисника – адже минулі напевно зносилися за зиму. Але що ще бажано зробити?

Наполегливо радимо: приділіть увагу підвісці і гальмам автомобіля! Адже попереду вас чекають тривалі поїздки в відпускний період, багато кілометрів швидкісних шосе і автострад – треба, щоб автомобіль був до цього повністю готовий. Разом з тим, підступна зима могла залишити неприємні сюрпризи-наслідки у вигляді пошкодження деталей ходової частини, надірваних пиляків і гумовометалічних елементів, тд. Особливо, з урахуванням рясних снігопадів і сильних морозів, якими прощалися січень-лютий нинішнього року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Оригінальні запчастини - запорука ідеальних ходових якостей автомобіля

Спеціально для дбайливих автолюбителів, представництво Концерну Stellantis в Україні пропонує унікальну сервісну програму: деталі підвіски і гальмівної системи на автомобілі PEUGEOT, CITROЁN, OPEL з вигодою 20% відносно стандартних цін. Важливо відзначити, що дана пропозиція діє в період з 1 квітня по 31 травня і поширюється не тільки на запчастини, а й на роботи по їх установці на авторизованих сервісних станціях.

Таким чином, клієнт отримує можливість привести в порядок ходову частину і гальмівну систему свого автомобіля з мінімальною ціною, але максимальною якістю: тільки оригінальні запчастини, тільки майстри-профі! Будьте впевнені – нові деталі підвіски повернуть фірмовий комфорт і керованість автомобіля. А гальмівні диски і колодки забезпечать надійне уповільнення навіть з високих швидкостей літніх автобанів.

Підготуйте свій автомобіль до літнього сезону максимально правильно і в повному об’ємі! І в цьому вам обов’язково допоможуть офіційні дилери й авторизовані сервісні центри PEUGEOT, CITROЁN, OPEL.

Back to top button