Новини

Оприлюднено текст законопроекту щодо спрощення псевдотранзиту автотранспорту

На сайті Верховної Ради України оприлюднено текст проекту Закону України нардепа В.І.Балоги щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією.

Проектом пропонується внести зміни до статті 380 Митного кодексу України, згідно з якими громадяни-резиденти будуть зрівняні в правах з громадянами-нерезидентами та отримають право на тимчасове ввезення на митну територію України транспортних засобів для особистого користування без сплати митних платежів на термін до одного року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нагадаємо, появі цієї депутатської ініціативи передувало блокування митного пункту пропуску в Закарпатті з вимогою продовжити термін перебування авто на іноземних номерах. Акція була викликана відмовою митниці збільшувати термін перебування «транзитних автомобілів» в Україні на підставі довідок про перебування їх в ремонті. Ініціативна група власників авто на іноземній реєстрації напрацювала законопроект і домоглася його підтримки представниками Закарпатської ОДА.

У свою чергу, в середу на засіданні уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення міністру інфраструктури Андрію Пивоварському внести зміни в правила перебування іноземних автомобілів на території України, з метою збільшення термінів їх перебування на території України.

Текст проекту Закону України № 4223 від 15.03.2016 р.

Back to top button