Новини

Оприлюднено текст законопроекту щодо спрощення псевдотранзиту автотранспорту

На сайті Верховної Ради України оприлюднено текст проекту Закону України нардепа В.І.Балоги щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією.

Проектом пропонується внести зміни до статті 380 Митного кодексу України, згідно з якими громадяни-резиденти будуть зрівняні в правах з громадянами-нерезидентами та отримають право на тимчасове ввезення на митну територію України транспортних засобів для особистого користування без сплати митних платежів на термін до одного року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Нагадаємо, появі цієї депутатської ініціативи передувало блокування митного пункту пропуску в Закарпатті з вимогою продовжити термін перебування авто на іноземних номерах. Акція була викликана відмовою митниці збільшувати термін перебування «транзитних автомобілів» в Україні на підставі довідок про перебування їх в ремонті. Ініціативна група власників авто на іноземній реєстрації напрацювала законопроект і домоглася його підтримки представниками Закарпатської ОДА.

У свою чергу, в середу на засіданні уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення міністру інфраструктури Андрію Пивоварському внести зміни в правила перебування іноземних автомобілів на території України, з метою збільшення термінів їх перебування на території України.

Текст проекту Закону України № 4223 від 15.03.2016 р.

Back to top button