Новини

Визначений світовий лідер за прибутковістю серед автовиробників

Дослідивши показники прибутку до оподаткування і рентабельності різних автомобільних компаній, фахівці Сenter Automotive Research (CAR) в Університеті Дуйсбурга-Ессена визнали японський автоконцерн Toyota найприбутковішим виробником 2013 року.

Виробник Toyota протягом минулого року реалізував 10,2 мільйона своїх автомобілів. Показник прибутку до оподаткування з розрахунку на один автомобіль у японського автоконцерну становить 1558 євро, а рентабельність – 8,8%. Зростання продажів автомобілів пов’язане з ослабленням ієни і оновленням японського автопарку. Незважаючи на те, що компанії довелося проводити відзиви своїх моделей, Toyota посіла перше місце в світі серед високоприбуткових автокомпаній.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Наступним в рейтингу прибуткових автоконцернів став американський виробник Chrysler. Його доподатковий прибуток в 2013 році становить 1281 євро. Відзначено, що в 2012 році показник прибутку в компанії Chrysler був на 181 долар США більше. Третє місце зайняв Volkswagen, рентабельність якого склала 2,9%, а з кожного з проданих автомобілів виробник зумів отримати лише 616 євро прибутку

Back to top button