Моделі

Opel знижує ціни на всі комерційні автомобілі

Бренд Opel підтримує український бізнес - і знижує ціни на всі свої комерційні моделі (LCV)

Ось уже майже рік український бізнес переживає непрості часи, викликані пандемією і різними карантинними обмеженнями. Однак існують напрямки бізнесу, які виросли навіть в таких складних умовах – наприклад, різні поштові сервіси і служби адресної доставки. Крім того, не можна забувати про соціальні сферах: наприклад, автомобілі для медичних амбулаторій.

Бренд Opel намагається підтримати український бізнес і соціальну сферу – і оголошує про зниження цін на власну лінійку комерційних автомобілів 2020 року виробництва. Таким чином, корпоративні клієнти зможуть максимально вигідно оновити власні автопарки, зберігши частину грошей на розвиток бізнесу або запуск нових соціальних програм. Для різних компаній дана пропозиція буде особливо актуальною напередодні початку нового бізнес-сезону.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі
Opel знижує ціни на всі комерційні автомобілі
2019 Opel Movano

Надійні та якісні фургони відомого німецького Бренду стануть надійним помічником будь-якого бізнесу. Адже в Україні пропонується максимально широка модельна лінійка комерційних автомобілів Opel, вони доступні в різних варіантах розміру кузова, передбачена можливість переобладнання автомобілів. У результаті будь-який клієнт знайде комерційний автомобіль Opel, який максимально точно відповідає запитам його бізнесу. Наприклад…

Вен Opel Combo Cargo стане ідеальним вибором для перевезень і доставки в умовах великого міста: компактний, маневрений, економічний. Незважаючи на свої розміри, автомобіль Opel Combo Cargo готовий до великих навантажень – наприклад, клієнти можуть вибрати версію з вантажопідйомністю до 1 000 кг, також доступний збільшений кузов L2. Ознайомитися з актуальним прайс-листом Opel Combo Cargo можна за посиланням.

Opel знижує ціни на всі комерційні автомобілі
Opel Combo, Opel Combo Life & Opel Combo Life XL

Модель Opel Vivaro – це «золота середина» в лінійці комерційних автомобілів Opel. Даний вен однаково зручний і при їзді в місті, і при тривалих поїздках по швидкісній трасі. Потужний 150-сильний 2-літровий дизельний двигун гарантує запас тяги для впевнених обгонів навіть при максимальному навантаженні. Крім основної версії Opel Vivaro L1, покупці також можуть вибрати варіант зі збільшеним кузовом L2, або вантажопасажирську версію Opel Vivaro Crew Cab. Актуальний прайс-лист Opel Vivaro і Opel Vivaro Crew Cab доступний за посиланням.

Нарешті, великий фургон Opel Movano стане ідеальним вибором для тих клієнтів, кому потрібно возити багато і далеко. Автомобіль доступний в декількох варіантах розміру кузова – самий місткий пропонує корисний об’єм вантажного відсіку до 12,5 куб. м і вантажопідйомність до 1 455 кг. Турбодизель 2.3 CDTI в парі з 6-ступінчастою МКПП гарантують надійність і витривалість, а також відмінну паливну економічність. І всі переваги даного фургона ви отримуєте з вигодою до 50 000 грн. Отримати актуальний прайс-лист на Opel Movano можна за посиланням.

Opel знижує ціни на всі комерційні автомобілі

Обираючи комерційні автомобілі Opel для свого бізнесу, ви отримуєте вигоду не тільки в ціні, а й в подальшій експлуатації та обслуговуванні. Міжсервісний інтервал на комерційні автомобілі Бренду Opel становить 15-20 тис. км (в залежності від моделі та двигуна), а це означає, що вам потрібно рідше заїжджати на сервіс для проходження технічного обслуговування. До того ж ще при покупці автомобіля ви можете заздалегідь прорахувати власні витрати на ТО, адже вартість фіксована у всіх дилерів в рамках одного регіону.

Не пропустіть свій шанс придбати надійний німецький комерційний автомобіль Opel за зниженою ціною: адже чим нижча наша ціна – тим більша ваша вигода!

Back to top button