Opel повертається до Росії

Група PSA, якій належить Opel, заявила про відновлення присутності бренду на російському ринку. Рішення є частиною стратегії PACE!, спрямованої на розвиток бренду як у Європі, так і на світових ринках.

Повернення Opel почнеться з комерційних моделей, це пов’язано з тим, що однією з умов продажу марки PSA була заборона на виробництво і продаж в Росії автомобілів на платформах General Motors. Також виведення на ринок спочатку комерційних моделей продиктовано ще й допуском PSA до програм держзакупівель.

Вже відомо, що першими російськими «Опелями» стануть вен Zafira Life і фургон Vivaro, це ті ж Citroen SpaceTourer і Peugeot Traveller, але з іншими емблемами і декором. Нинішніх Astra, Corsa, Mokka і Insignia росіяни на своєму ринку не побачать, тому що ці моделі побудовані на платформах GM.

Однак Opel Corsa невдовзі змінить покоління, і нова модель вже буде побудована на модульній платформі CMP, що розроблена французькою групою PSA Peugeot Citroen. Також висока ймовірність, що у майбутньому в Росії пропишуться кросовери Opel Crossland X і Grandland X.

 

За матеріалами: motor.ru