Новини

Opel остаточно визначився з модельним рядом для Росії

Німецький автовиробник Opel в четвер офіційно заявив про повернення в Росію після більш ніж трирічної перерви, повідомляє Укравтопром.

Продажі автомобілів марки Opel на російському ринку почнуться в IV кварталі 2019 року, говориться в заяві бренду з блискавичним логотипом.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Першими в дилерських центрах з’являться кросовер Grandland X, пасажирський автобус Opel Zafira Life, а також комерційний фургон Vivaro Transporter.

При цьому, дві моделі – мінівен Zafira Life і Vivaro – будуть вироблятися на російському заводі PSA в місті Калуга.

Нагадаємо, Opel покинув російський ринок в березні 2015 року. Колишній власник марки – концерн General Motors – як причину відходу з ринку і закриття заводу назвав складну економічну ситуацію в Росії і ослаблення курсу рубля. А в 2017 році бренд був придбаний французькою Groupe PSA.

Повернення в Росію є частиною політики PSA по диверсифікації своїх доходів за межами Європи, у відповідь на втрати в Ірані, через санкції США, і значне уповільнення зростання на китайському авторинку.

Початкові амбіції щодо Росії у Опеля є скромними. Компанія розраховує досягти продажів в «п’ятизначному» діапазоні тільки до 2022 року, заявив генеральний директор Opel Майкл Лошшеллер, нагадавши, що пік реалізації марки в 80 тис. автомобілів в рік припав на 2012 і 2013 роки.

Back to top button