Моделі

Офіційно: новий Bugatti матиме двигун внутрішнього згоряння!

Якщо у вас є кілька мільйонів євро і ви не знаєте, що з ними робити, ви більше не можете витратити їх на покупку нового Bugatti. Французький виробник оголосив, що продав всю свою продукцію і всі автомобілі, які мають бути випущені до 2024 року, мають власників. Це Chiron та його похідні, такі як Chiron Super Sport та Bolide, загальний тираж яких у 500 одиниць вичерпано.

Це означає, що компанія має представити нову модель, яка очікується у 2024 році. Після одруження Bugatti на Rimac багато хто очікував, що наступник Chiron буде повністю електричним, але засновник хорватської компанії Мате Рімак швидко розвіяв звинувачення. Він звернувся до покупців та шанувальників марки зі спеціальним відео, в якому запевнив їх, що наступний Bugatti збереже двигун внутрішнього згоряння.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Рімаз не став розкривати, чи буде в новій моделі марки, як і раніше, використовуватися 8,0-літровий W16, а також чи буде двигун з’єднаний з одним або декількома електродвигунами, що перетворить автомобіль на гібрид. Він сказав тільки, що майбутня перлина Bugatti матиме «небачені раніше особливості».

«Ми вас здивуємо, особливо особливостями, яких немає в інших автомобілях, і продовжуватимемо рухатися у напрямку двигунів внутрішнього згоряння. Якість та індивідуальність бренду Bugatti залишаться незмінними, вірними своєму походженню, але націленими на розвиток та покращення всього, що було досягнуто досі. Моє зобов’язання, як і зобов’язання Buagtti-Rimac, полягає в тому, щоб стримати цю обіцянку», – сказав підприємець.

Back to top button