Світові автопрем'єри

Офіційна презентація нового концепт-кара Infiniti QX60 Monograph

На Пекінському автосалоні був офіційно представлений концепт-кар Infiniti QX60 Monograph, що демонструє глибокі роздуми Infiniti про технології майбутнього і концепціях дизайну.

Авто виглядає знайомо: в подібному дусі вже оформлені деякі моделі компанії. У той же час не обійшлося без нововведень. Пропала одна з фірмових фішок Infiniti – хвацько закручена задня стійка даху. У підсумку загальний стиль кросовера став більш лаконічним.

Офіційна презентація нового концепт-кара Infiniti QX60 Monograph

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Більш високе розташування світлодіодних фар і ліхтарів, решітки радіатора і підвіконної лінії зробили образ помітно мужніше, а складні вигини нинішньої моделі поступають місцем простим, але потужним лініям. За словами Альбайси, Monograph створювався відповідно до принципів японської концепції Ма, коли при мінімумі засобів творчого вираження виробляється найбільше враження.

Офіційна презентація нового концепт-кара Infiniti QX60 Monograph

Що стосується потужності, Infiniti офіційно не оголосила інформацію про потужності цього автомобіля. Для довідки, нинішній Infiniti QX60 використовує трохи гібридної потужності, оснащений двигуном 2,5T, його максимальна потужність складає 233 (231) кінських сили, а максимальний обертовий момент становить 330 (329) Нм. Електродвигун має потужність 20 кінських сил і загальний крутний момент 160 Нм.


Back to top button