НовиниСвіт

Обсяг продажів автомобілів в Китаї за дев’ять місяців виріс на 8,7%

Обсяг продажів автомобілів в Китаї за перші дев’ять місяців 2021 року зріс на 8,7% в річному вираженні і досяг 18,62 млн одиниць. Про це свідчать дані, опубліковані Китайською асоціацією автовиробників /CAAM/.

За даними CAAM, обсяг виробництва автомобілів за перші три квартали року виріс на 7,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 18,24 млн одиниць.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Зокрема, обсяг продажів пасажирських автомобілів за період з січня по вересень виріс на 11% в річному вираженні і склав 14,86 млн одиниць.

Як відзначили в асоціації, китайські промислові підприємства продовжили відновлення на тлі стабільного економічного розвитку, однак автомобільна індустрія як і раніше зіштовхується з такими проблемами, як дефіцит поставок мікросхем і високі логістичні витрати.

За вересень було продано близько 2,07 млн автомобілів, що на 19,6% менше, ніж за аналогічний період попереднього року.

При цьому, як показують дані CAAM, обсяг виробництва і продажів автомобілів на нових джерелах енергії в вересні досяг 353 тис і 357 тис одиниць відповідно. Обидва ці показники збільшилися на 150% в річному вираженні.

За статистикою CAAM, за період з січня по вересень було продано близько 2,16 млн автомобілів на нових джерелах енергії, що на 190% більше у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Що стосується обсягу експорту автомобілів, то за перші дев’ять місяців цього року він зріс на 120% в річному вираженні і склав 1,36 млн одиниць.

Як очікується, в останньому кварталі року попит на автомобілі в Китаї залишиться стабільним з урахуванням того, що в економічному розвитку країни продовжують зберігатися позитивні тенденції, додали в CAAM.

Source
news.cn
Back to top button