ВиробництвоДайджестНовини

Обсяг липневого автовиробництва збільшився утричі

За попередніми даними обсяг випуску автотранспортних засобів в минулому місяці становив 704 од., повідомляє Укравтопром. Отже, у порівнянні з липнем минулого року випуск автотранспорту в Україні збільшився майже утричі. Водночас відносно попереднього місяця обсяг автовиробництва скоротився на 6 відсотків.

Chart by Visualizer

Легкових автомобілів у липні було виготовлено 617 од., що у 3,6 раза більше, ніж торік. Однак відносно червня в цьому дивізіоні автопрому відбулося падіння на 11 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Автобусне виробництво закінчило місяць з результатом 85 од., що на 42% більше, ніж у липні 2020 р. У порівнянні з червнем поточного року виробництво автобусів збільшилось на 57 відсотків.

У липневому звіті щодо комерційних автомобілів, як і у червні, заявлено лише 2 авто (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року). Це рівно половина від результату липня минулого року.

Всього за сім місяців з початку року в Україні виготовлено 5247 од. автотранспортних засобів, що у 2,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Легкових автомобілів – 4847 шт. (+172%);

Комерційних – 19 шт. (-32%);

Автобусів – 381 шт. (+23%).

Back to top button