НовиниСвіт

Nuro стає першою службою доставки на безпілотних авто

Американська компанія Nuro Inc., яка розробляє автономні засоби доставки вантажів і тестує свої автомобілі в Каліфорнії з 2017 року, наразі може розпочати регулярні поставки продуктів харчування, напоїв, ліків та інших товарів, повідомляє Bloomberg. Каліфорнійський стартап-роботаксі перший отримав схвалення штату на здійснення доставки вантажів автономними транспортними засобами.

Отримавши дозвіл, компанія Nuro стала лідером гонки в організації перевезення вантажів з використанням автомобілів без водіїв. На сьогодні парк безпілотних автомобілів компанії базується на моделях Toyota Prius і власної – R2.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Доставка вантажів безпілотниками компанії буде здійснюватися на певних трасах і тільки при хороших погодних умовах, а максимальна швидкість транспортних засобів буде обмежена 25 милями на годину. Компанія зможе працювати тільки в округах Санта-Клара і Сан-Матео, в районі затоки Сан-Франциско.

Вимоги, які влада Каліфорнії ставила перед Nuro, включали: відповідність декільком стандартам безпеки, що демонструють здатність безпілотників уникати небезпек, розробку плану взаємодії з поліцією та іншими аварійними службами.

У лютому минулого року компанія отримала дозвіл на роботу від Національного управління безпеки дорожнього руху США, що було ще однією вимогою з боку держави.

Source
Bloomberg
Back to top button