Світ

Іноземні компанії припинили постачання автомобілів до Росії

Європейські та американські виробники масово відмовляються від постачання автомобілів в Росію через атаку на Україну, яка призвела до різкого падіння курсу рубля.

Такі компанії, як Audi, General Motors, Volkswagen, Skoda та Jaguar Land Rover, вирішили піти на такі заходи та повідомили про це своїх дилерів у Росії. Більшість автомобілів пройшла розмитнення, але до дилерів не надійде, і поки неясно, як довго триватиме перерва.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Audi офіційно оголосила, що з 24 лютого призупиняє постачання російським дилерам. Такий же лист був відправлений дилерам GM, що продають у Росії автомобілі Chevrolet та Jaguar Land Rover. Британці зазначають, що графік постачання зараз переглядається.

Іноземні компанії припинили постачання автомобілів до Росії

За словами знайомих із ситуацією, такі повідомлення походять від Volkswagen, а також від підконтрольних йому брендів Skoda та Porsche. В результаті, за оцінками експертів, російський ринок може втратити близько 40 000 автомобілів, що посилить довгостроковий дефіцит. Ймовірно, після відновлення постачання в країну ціни на автомобілі будуть приведені у відповідність до нового курсу.

У ситуації, що склалася, виграють в основному китайські і корейські виробники, моделі яких вже користуються великою популярністю на російському ринку. Незважаючи на складну ситуацію, вони не мають наміру припиняти постачання, а у зв’язку з нестачею автомобілів очікується, що інтерес до їхніх машин зростатиме і надалі.

Back to top button