Технології

Новий твердотільний лідар Velodyne виведе автопілот на масовий ринок

Компанія Velodyne Lidar показала модуль Velarray H800 – компактний твердотільний лідар, який призначений для застосування в складі передових систем надання допомоги автовласникам (ADAS), а також комплексах автопілотування.

Розробник запевняє, що новинка є проривним виробом. При організації масового випуску ціна лідара складе менше 500 доларів США, а це говорить про те, що він зможе використовуватися в машинах для масового ринку.

Новий твердотільний лідар Velodyne виведе автопілот на масовий ринок

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Модуль заснований на пропрієтарній архітектурі MLA (Micro-Lidar Array). Через невеликі габарити лідар може перебувати за лобовим склом авто. Також тут є можливість монтажу на зовнішній стороні автомобіля, наприклад, в області решітки радіатора.

Velarray H800 забезпечує кут поля зору в 120 градусів по горизонталі і 16 градусів по вертикалі. Також є ймовірність отримання інформації про оточуючі об’єкти на відстані від 0,1 до 200 м.

Новий лідар може використовуватися як у складі систем екстреного гальмування і утримання транспортного засобу в смузі руху, так і в складі повноцінних комплексів автопілотування максимального рівня (Level 5). Крім автомобільної сфери, для Velarray H800 також пропонуються і інші області застосування: це роботехника, інноваційні платформи розумного міста, промислові системи тощо.


Back to top button