Новини

Новий санітарний автомобіль для армії від корпорації “Богдан”

Державний науково-випробовувальний центр Збройних сил Міністерства оборони України завершив визначальні випробування санітарного автомобілю класу А1 – Богдан-2251 (4×4) та рекомендував Міноборони закупити автівки для потреб військових, повідомляє прес-служба Корпорації “Богдан”.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“Санітарка” створена з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Автомобіль підвищеної прохідності побудовано на шасі Great Wall Wingle 5. Розробка авто велась із залученням фахівців Міністерства оборони, тому в ньому враховані потреби і досвід експлуатації саме військовими лікарями.

Зацікавленість у придбанні санітарного автомобілю класу А1 – Богдан-2251 (4×4) вже висловили прикордонники та підрозділи Національної Гвардії України.

Санітарний модуль автомобіля виготовлено з використанням високоякісних матеріалів, що відповідають сучасним санітарним вимогам. Зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішнє оздоблення виконано з негорючих та зносостійких матеріалів. Санітарна частина автомобіля належно захищена від вологи та пилу, обладнана локальною системою обігріву, системою вентиляції з очисними фільтрами повітря, зональною та загальною системою освітлення, передбачає можливість підключення електроприладів, салон обладнаний додатковим евакуаційним виходом та передбачає штатні місця встановлення типового обладнання. Модуль має спеціальні кріплення для демонтажу та підйому, тому за необхідності, при втраті чи поломці шасі, його можна швидко демонтувати та змонтувати на інше шасі.

Визначальні відомчі випробування проводились з використанням танкодрому, автодрому та аеродромно-майнового комплексу.


Back to top button