МоделіНовини

Новий Renault Kadjar вперше вийшов на тести

Після рекордного чистого збитку в розмірі 8 мільярдів євро в 2020 році Renault сподівається змінити стан своїм п’ятирічним планом реновації. Основна увага приділяється електрифікації, що підкреслюється відродженням R5 як суперміні з нульовим рівнем викидів і можливим поверненням Renault 4. Але для їх появи на ринку буде потрібен час.

Що може бути кращим для збільшення грошового потоку, якщо не випуск нового кроссоверу? Наприклад Renault Kadjar 2022 року. Новинка була помічена на зимових тестах. Розглянути прототипи другого покоління моделі з повністю серійним кузовом, незважаючи на маскування, все таки можна. Наприклад, новий автомобіль C-сегменту вже, здається, має більш гострий дизайн. Абсолютно нові світлодіодні ліхтарі спереду і ззаду схожі на ті, що використовуються в концепції Megane eVision 2020 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Технічно пов’язаний з недавно представленим Nissan Qashqai 2021 року, новий Kadjar буде їздити на тій же платформі CMF-C, яка відкриє можливість для електрифікації. Буде цікаво подивитися, чи відмовиться Renault від дизельного двигуна, як його японський аналог, або компанія все ж поставить значок dCi.

Планується, що м’які гібридні і гібридні силові агрегати дозволять скоротити споживання палива і відповідати все більш суворим європейським нормам щодо викидів. Плаг-ін гібрид може з’явитися пізніше в життєвому циклі, щоб запропонувати певний електричний діапазон, але на даний момент офіційної інформації не надходило. Інша частина загадки полягає в тому, чи запропонує Renault гібридну трансмісію Qashqai зі збільшеним запасом ходу, в якій бензиновий двигун не призводить в рух колеса. Замість цього ДВЗ використовується для вироблення електроенергії, і саме електромотор призводить транспортний засіб в рух.

У обох прототипів, спійманих шпигунами, не було кришки паливного бака і були бічні дзеркала заднього виду в підставі передніх стійок, в порівнянні з Qashqai, де дзеркала тепер розташовані нижче на двері, щоб зменшити шум вітру.

Додаткову вагу через збільшену площу підстави можна було б компенсувати за рахунок використання більшої кількості алюмінієвих панелей кузова, як це видно на Qashqai, де передні крила, капот і всі двері зроблені з алюмінію, а задні двері – з композитного матеріалу. Ми сподіваємося, що повнопривідний варіант як і раніше буде пропонуватися, як і в Qashqai.

Очікується, що дебют Renault Kadjar 2022 року відбудеться в другій половині 2021 року, а продажі почнуться або до кінця року, або на початку 2022 року.

Source
32cars.ru
Back to top button