Новини

Новий Ram 700 очікувано повторив пікап Fiat Strada

Пікап Fiat Strada перейшов у друге покоління в квітні нинішнього року. У минулій генерації у нього був клон Ram 700. І в нинішньому вигляді Fiat теж обзавівся побратимом. Новий Ram 700 копіює Страда майже один в один. Перекроєна лише решітка радіатора. Знаки Fiat на кузові і в салоні (на кермі) поступилися місцем написів Ram і емблемі американської марки. Ram 700 призначений для ринку Латинської Америки, випускати його повинні разом зі Страда в бразильському Бетіна.

Вантажопідйомність моделі – до 750 кг в залежності від модифікації, обсяг вантажного відсіку – 691 або 1143 л (подвійна або одинарна кабіна), маса причепа на буксирі – до 400 кг.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Новий Ram 700 очікувано повторив пікап Fiat Strada

Пікап запропонують в трьох комплектаціях: SLT (одинарна або подвійна кабіна на вибір), Big Horn і Laramie (у останніх кабіна тільки подвійна).

Семидюймовий сенсорний екран, бездротові інтерфейси CarPlay і Android Auto, світлодіодні фари, камера заднього виду, контроль тиску в шинах, системи стабілізації і допомоги старту в гору, комбінована обробка шкіра / тканина – такі пропоновані варіанти оснащення.

Новий Ram 700 очікувано повторив пікап Fiat Strada

Для Рема 700 заготовлено два бензинові мотори: 1.4 Fire Evo (85 к.с., 118 Н • м) і 1.3 Firefly (99 к.с., 128 Н • м). Обидва поєднуються тільки з п’ятиступінчастою “механікою” і переднім приводом, але в якості опції обіцяна електронне блокування диференціала E-Locker спереду. Якщо судити по попереднику, новий Ram 700 потрапить на кілька ринків. Спочатку, швидше за все, буде Мексика. Попередник там продається за цінами від 241 900 песо (876 638 рублів). Змінник вийде на ринок в першому кварталі 2021 року.


Back to top button