Світові автопрем'єри

Новий Hyundai Tucson L на Пекінському автосалоні

Після свого дебюту, 15 вересня, абсолютно новий Hyundai Tucson L завершив свій внутрішній дебют на автосалоні в Пекіні.

Новий Tucson L представить дві версії моделей з довгою і короткою колісною базами на вибір. Версія з довгою колісною базою буде продаватися в Китаї, США і Південної Кореї, а версія з короткою базою – в Європі і на Близькому Сході. Новий автомобіль буде запущений в Південній Кореї у вересні, а китайська версія, як очікується, буде запущена в 2021 році. У той же час споживачам будуть доступні паливні і гібридні моделі.

Новий Hyundai Tucson L на Пекінському автосалоні

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Обсяг багажника в даному випадку залежить від силової установки. Надбавка варіюється в діапазоні від 33 до 107 літрів. Всього є аж п’ять варіантів: в стандартній конфігурації відсік вміщує 546, 577, 598, 616 або 620 літрів, а зі складеними задніми сидіннями – 1725, 1756, 1777, 1795 або 1799 літрів.

Новий Hyundai Tucson L на Пекінському автосалоні

Моторна гамма нового кросовера для Європи включає два звичайних ДВС і відразу три варіанти гібридних силових установок – 48-вольт помірні, стандартні і заряджаються від мережі. Так, у Tucson Hybrid поєднання 1,6-літровою бензиновою «турбочетверкі» T-GDI Smartstream і 44,2-кіловатного електромотора забезпечує сукупну віддачу в 230 к.с. і 350 Нм. Бензоелектричний позашляховик оснащується скромною батареєю на 1,49 кіловат-години і шестиступінчастим автоматом і може бути передньо-або повнопривідних.

Новий Hyundai Tucson L на Пекінському автосалоні

Також передбачені асистенти для утримання автомобіля по центру смуги, попередження водія про відновлення руху, нагадування про пасажирів на задньому ряду, блокування дверей при наближенні інших транспортних засобів для безпечного виходу. Забезпечили новий Tucson і «монітором сліпих зон»: при включенні поворотника зображення з камери виводиться на одну зі сторін 10,25-дюймової панелі приладів – як в Kia K5.

Новий Hyundai Tucson L на Пекінському автосалоні

Ще новий Tucson став першою моделлю Hyundai з технологією Multi-Air Mode – системою, що зменшує прямий контакт пасажирів з повітряними потоками при роботі кліматичної установки. Сам клімат-контроль – трьохзонний. У плані мультимедійних можливостей кросовер може похвалитися різними онлайн-сервісами з індивідуальними настройками для декількох користувачів, преміальної акустикою Krell. Покупцям запропонують на вибір дев’ять варіантів забарвлення кузова, включаючи двоколірні, по три варіанти салону з тканини і шкіри, колісні диски на 17, 18 і 19 дюймів.

Back to top button