Моделі

Новий електрокар Volkswagen ID.4 виходить на світовий ринок

Компанія Volkswagen повідомила про майбутній старт продажів серійної модифікації електричного кросовера ID.4.

Як повідомляє прес-служба компанії Volkswagen, в середині лютого новий електрокар ID.4 стане доступний для замовлення в тридцяти європейських країнах (включаючи Німеччину), а також на території США. Перші поставки електричних кросоверів клієнтам в Європі та Китаї стартують в березні, в середині 2021 року свої автомобілі отримають і американські замовники.

Новий електрокар Volkswagen ID.4 виходить на світовий ринок

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нагадаємо, раніше компанія Volkswagen почала приймати замовлення на новий електрокар ID.4 спеціальної версії 1st. «У нинішньому році ми розраховуємо поставити клієнтам понад ста тисяч примірників ID.4», – заявив член ради директорів Volkswagen Passenger Cars, відповідальний за продажі, Клаус Зелльмер. З його слів, компанія вже зібрала понад 17 тис. замовлень на новинку.

Новий електрокар Volkswagen ID.4 виходить на світовий ринок

У компанії Volkswagen прогнозують, що з 100 тис. запланованих на цей рік поставок близько двох третин доведеться на ринок Європи, ще по одній третині – на ринки Китаю, а також США. На підприємствах в німецькому Цвіккау, а також в китайських Антінг і Фошань серійний випуск нового ID.4 вже почався. При цьому в 2022 році виробництво електричного кросовера стартує в місті Чаттануга (США) і Емдені (Німеччина).

Новий електрокар Volkswagen ID.4 виходить на світовий ринок

У Німеччині новий Volkswagen ID.4 буде коштувати від 38 тис. 450 євро за виконання Pure Performance. Новинка доступна з батареями двох типів: 52 кВт * год в модифікації Pure і 77 кВт * год в версії Pro. Запас ходу в їздовому циклі WLTP становитиме 348 і 522 км відповідно. Продуктивність електродвигуна залежно від виконання становить 125 або 150 кВт. Протягом 2021 року гаму версій кроссовера Volkswagen ID.4 поповнить топ-виконання GTX.

Back to top button